Project

ÖĞRENCİ SERVİSLERİNDE MODERN ve ÖRNEK ALINAN BİR SİSTEM….

Pamcentur 1987 yılından bugüne her düzeyde öğrenciyi kendi alanında uzman kaptanlar , güler yüzlü ve şefkatli rehber personelleriyle zamanında ve güvenli koşullar altında taşıma hizmeti veren öncü bir kuruluştur.

Öğrenci servisleri özel sorumluluk gerektirir ve bu sorumluluğun bilincinde olan pamcentur ailesi ” Gülen Yüzler Geleceğimizi Simgeler ‘ sloganıyla eğitimli kaptan rehber personelleri ve uzman yönetici kadrosuyla öğrencilerimize örnek davranışlar sergileyerek , sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Pamcentur Öğrenci servislerinde konforlu,güvenli, hijyenik ve yönetmeliklere uygun,her koltukta emniyet kemerli son model araçlarla hizmet vermeyi bir ilke edinmiş ,yüksek kalitelere taşımıştır.Araçlarını sürekli olarak yenileyerek 2 yaş ortalamasında genç bir araç filosu ve ekipmanlarına sahiptir.

Öğrenci taşımacılığını yüksek kaliteye taşımış Pamcentur, ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sitemi ve ISO 10002 : 2004 Müşteri Memnuniyeti Belgelerini de alarak Öğrencilerimizin velilerimizin ve hizmet sunduğumuz kurumların Müşteri Memnuniyetini % 95 oranlarına çıkarmıştır.

Öğrenci Servislerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirmektedir.