Hakkımızda

Hakkımızda

SEVDİKLERİNİZE GÜVENLE ULAŞTIRAN YOLCULUĞUN GEÇMİŞİNDEN GÜNÜMÜZE…

1987 yılında Musa CİRİT ve İsmail CİRİT öncülüğünde Personel ve Öğrenci Taşımacılığı sektöründe hizmetlerine başlayan CİRİT Ailesi,1995 yılından itibaren İsmail CİRİT ve Yasemin CİRİT tarafından kurumsallaşarak; Pamcentur Turizm Taşımacılık San.ve Tic.Ltd. Şti. ünvanı ile CİRİT Ailesi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

2004 yılından itibaren Karşıyaka Yalı Caddesi üzerinde Girne Yunuslardaki 180 m2 ‘lik Avrupa standartlarına uygun son derece modern ve nezih bir çalışma ortamı sağlayıp son sistem teknolojik ekipmanlar eşliğinde 7 / 24 dünya ile bağlantısını kesintisiz sağlamaktadır.

Faaliyet konusunda Uzman, Diksiyonu düzgün, çözüm odaklı yönetim kadrosuyla, Eğitimli ve Deneyimli Kaptan ve Rehber Personelleri ile hizmetlerine devam eden Pamcentur ailesi, Kalitesini, Müşteri memnuniyetini % 100’e taşımayı hedeflemiş bir kuruluştur.

Pamcentur, Faaliyet konusunda hizmet sunduğu araçlarını sürekli olarak yenileyerek, 1,5 yaş ortalamasında genç bir araç filosu ve ekipmanlarına sahiptir.

Pamcentur VIP,Turizm Transfer Taşımacılığı hizmetleri ile, Personel ve Öğrenci Servisleri alanında İZMİR’de bir ilke imza atarak 2004 yılında ilk ISO 9001 : 2000 Kalite yönetim sistemi belgesini alan ve yine bunu günümüze uyarlayarak, 2010 yılı itibariyle ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine yükseltirken, ayrıca Maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek ISO 10002 : 2004 Müşteri Memnuniyeti Belgesini de almaya hak kazanmış lider bir kuruluştur.

Pamcentur VIP Taşımacılık ile Turizm Transfer Taşımacılığını, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliklerine uygun olarak D2 Yetki Belgesi ile yapmaktadır.Personel ve Öğrenci servislerini ise İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirmektedir.