Project

HAYAL ETTİĞİNİZ SEYAHATİN EN GERÇEK HALİNİ SUNUYORUZ.

Sektöründe lider olan, yeniliklere öncülük yapan Pamcentur, 1987 yılında İzmir’de başladığı turizm taşımacılığı ve transfer hizmetlerine, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışıyla 7 / 24 yurdumuzun her noktasına hizmet vermektedir.

Tur ve Transferlerinizi Güvenilir,Konfor ve Huzur dolu Seyahat kavramındaki taşımacılık hizmetlerini, Havalimanı ,Otel Trasferleri ile Yurt içi gezileri,Ören yerleri Gezileri,Cruise turlarında noktalıyoruz. Farklı ulaşım ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına filomuzu sürekli genç tutarak son model, özel iç tasarımlı, teknolojik araçlarımızla sağlamaktayız.

Kaliteli Hizmeti, Güveni ve Müşteri Memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Uzman ve eğitimli kadromuz ile hizmet sunduğumuz ve sunulan hizmetlerin kalitesini belgeleyerek ISO 9001: 2008 Kalite yönetim sistemi ve ISO 10002 : 2004 Müşteri memnuniyeti Belgelerini alarak kalitemizi sonsuza taşıyoruz.

Ayrıca Pamcentur Ailesi Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliklere uygun D2 Yolcu Taşımacılığı Belgesi ile sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir...